Pan Arkadiusz Korbielak, Inspektor Ochrony Danych w Szkole Podst. nr 4, był 31 maja naszym gościem. Wraz z Panią Dyrektor, wręczył nagrody zwycięzcom szkolnego konkursu wiedzy na temat RODO. Podziękował także pozostałym uczestnikom rozgrywek. Podziwiał gry edukacyjne przygotowane przez siódmoklasistów, które posłużyły jako pomoce dydaktyczne w drugim etapie wspomnianego konkursu. Pierwsze miejsce zdobyły uczennice klasy 6 a, Ambra Mitkowski i Nadia Rokosz. Zaraz za nimi uplasowali się: Patrycja Pelc, Maria Kłoda i Dominik Tamsaout. Na miejscu trzecim znalazła się Karolina Jagieła. Natomiast wyróżnienia przypadły Milenie Bułas oraz Julii Birek. W ten sposób zakończyliśmy XII edycję programu „Twoje dane – Twoja sprawa”.